17:28

США додатково нададуть Україні $300 млн із оборонного бюджету

Україна отримає додатково 300 млн доларів з оборонного бюджету США, передає "УНІАН".

Про це на брифінгу заявив заступник міністра оборони України Юрій Гусєв.

"Ми високо цінуємо підтримку Сполученими Штатами України і виділення додатково 300 мільйонів доларів на наступний рік для впровадження реформ в Міністерстві оборони України і в Збройних силах України", - зазначив Гусєв.

У своєю чергою помічник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Елісса Слоткін нагадала, що українська сторона вже отримала від Сполучених Штатів фінансову допомогу у розмірі понад 266 млн доларів для посилення боєготовності Збройних сил та прикордонної служби.

Також вона заявила, що на сьогоднішній зустрічі за участі міністра оборони України Степана Полторака обговорювалась тема приведення українських Збройних сил до стандартів НАТО.

"Сполучені Штати вважають, що агресивні дії з боку Росії загрожують єдиній та цілісній Європі і, незважаючи на те, що на сході України знизилась бойова активність, Сполучені Штати в подальшому стежитимуть за ситуацією в Україні і не зменшуватимуть тиск на Російську Федерацію. Сьогодні під час зустрічі з міністром оборони України ми обговорили не лише питання допомоги Україні у сфері безпеки, але й пріоритети довгострокового співробітництва. Мова йде про низку заходів, що мають на меті реалізацію встановлених Міністерством оборони пріоритетів у період близько 5 років", - підкреслила вона.

| Добавил: Koletzki | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close